Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 17 november 2016

Koningin Máxima bij presentatie Jaarbericht 2016 van Nederlands Comité voor Ondernemerschap en Financiering

Koningin Máxima bij presentatie Jaarbericht 2016 van Nederlands Comité voor Ondernemerschap en Financiering
Koningin Máxima is vrijdag 18 november aanwezig bij de presentatie van het Jaarbericht 2016, de 'Staat van het MKB' van het Nederlands Comité voor Ondernemerschap en Financiering. De presentatie vindt plaats in Voorschoten op de 'Dag van de Ondernemer'. Koningin Máxima is aanwezig in haar hoedanigheid van lid van het Comité.
Lees verder

Koningin Máxima bezoekt maatjesproject Barneveld
Hare Majesteit Koningin Máxima bracht donderdag 17 november een bezoek aan Welzijn Barneveld. Het maatjesproject 'Trots & Toekomst' van deze organisatie wordt ondersteund door het Oranje Fonds. Het Fonds vraagt in de maand november extra aandacht voor maatjesprojecten.
Lees verder

Koning bezoekt marineschip op Egeïsche zee
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander heeft een tweedaags werkbezoek gebracht aan het marineschip Zr.Ms. De Ruyter. Het schip van de Koninklijke Marine brengt sinds drie maanden mensensmokkel op de Egeïsche zee in kaart.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.