Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 22 november 2016

Langdurige relatie EY – NOC*NSF komt ten einde

Langdurige relatie EY – NOC*NSF komt ten einde
ARNHEM - Aan de langdurige relatie tussen EY en NOC*NSF komt eind 2016 een einde, zo maakte EY vandaag bekend.  EY is sinds 1999 Partner in Sport van NOC*NSF en stond van het begin af aan mede aan de basis van de professionalisering die NOC*NSF op vele gebieden in de afgelopen bijna twintig jaar heeft doorgemaakt. Met name bij het inrichten en uitvoeren van de voorzieningen voor de topsporters is de bijdrage van EY van onschatbare waarde geweest. Daarnaast heeft EY consistent maatschappelijke aandacht gevraagd voor en gegeven aan de Nederlandse sportcoach. Gerard Dielessen, algemeen directeur NOC*NSF, over het vertrek: "Wij bedanken EY zeer voor de jarenlange intensieve samenwerking en de specifieke aandacht die zij hebben gecreëerd voor de sportcoaches waarvoor zij in 2008 de campagne 'De coach verdient ook een medaille' zijn begonnen. Samen met EY hebben we de ondersteuning van...
Lees verder

Geen opmerkingen: