Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 16 november 2016

Meer geld voor topsport en oud-sporters

Meer geld voor topsport en oud-sporters
DEN HAAG (ANP) - Topsporters kunnen de komende jaren rekenen op jaarlijks 12,5 miljoen euro extra. Minister Edith Schippers (Sport) besteedt het grootste deel van dat geld rechtstreeks aan de topsport, maar trekt ook een deel uit voor topsporttalenten, voorzieningen en coaches voor topsporters en Paralympische sporters. De topsportbegroting stijgt van ongeveer 40 naar ruim 50 miljoen euro. Gerard Dielessen, algemeen directeur van van sportkoepel NOC*NSF, reageerde verheugd op de toezegging van Schippers. "Dit is een prachtige stap van minister Schippers. Een structurele stijging van meer dan 25 procent van het topsportbudget", zei hij. "We zijn daar erg blij mee en realiseren ons goed dat de prachtige resultaten van de Olympische en Paralympische teams er aan hebben bij gedragen dat het kabinet het Nederlandse topsportbeleid zo'n stevige impuls heeft willen geven. Hiermee wordt het...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.