Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 11 november 2016

Michael Boogerd opent expositie over boeken en sport

Michael Boogerd opent expositie over boeken en sport
DEN HAAG - Oud-wielrenner Michael Boogerd heeft vanmiddag in Museum Meermanno in Den Haag de tentoonstelling 'Het sportboek. De mooiste sportverhalen' geopend. De expositie toont de Nederlandse sportgeschiedenis aan de hand van honderden publicaties uit de collecties van de Koninklijke Bibliotheek (KB) en objecten uit de collectie van NOC*NSF. De tentoonstelling is te zien van 12 november 2016 tot 5 februari 2017,Aan de expositie is een actie verbonden om het sportboek te promoten. De organisatoren roepen iedereen, maar vooral ook oud-sporters, op een selfie te maken met zijn of haar favoriete sportboek en deze te sturen naar info@meermanno.nl of te plaatsen op social media met de hashtag #sportboekselfie.SchaakcollectieVeel boeken natuurlijk, maar ook andere topstukken. De fiets van Joop Zoetemelk en de schaatsen van Sjoukje Dijkstra. Zelfs het judopak van sporticoon Anton Geesink is...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.