Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 13 november 2016

Nationaal Archief: Filatelie Café te gast in het Nationaal Archief

Filatelie Café te gast in het Nationaal Archief
In het najaar van 2016 gaat het Filatelie Café van het Museum voor Communicatie weer van start. Wegens de tijdelijke sluiting van het museum in verband met de vernieuwing is het Filatelie Café dit seizoen te gast in het Nationaal Archief in Den...
Lees verder

Marica van der Meer geeft lezing bij Nationaal Archief
Op zondag 20 november aanstaande geeft fotografe en reizigster Marica van der Meer een lezing in het Nationaal Archief. De lezing, georganiseerd bij de fototentoonstelling Onderweg – Met de fotograaf op reis gaat over de reis die zij in...
Lees verder

Geen opmerkingen: