Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 23 november 2016

Nationaal Archief: Verdwenen oorlogswrakken in de Javazee

Verdwenen oorlogswrakken in de Javazee
Wrakken van de marineschepen De Ruyter, Java en een deel van de Kortenaer die tijdens de slag in de Javazee in 1942 zijn vergaan, blijken van de zeebodem verdwenen. De schepen zijn het graf van honderden gesneuvelde bemanningsleden. lees verder
Lees verder

Unieke kaart van Jacob van Borsele gevonden
Tijdens een inventarisatie van onze kaartencollectie is een onbekende schat gevonden. De kaart valt op door haar unieke uiterlijk en door de brief die er opgeplakt zit. De brief zit geplakt op een grote kleurige schildering  (260cm x...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.