Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 4 november 2016

Normen en limieten Olympische Spelen PyeongChang 2018 bekend

Normen en limieten Olympische Spelen PyeongChang 2018 bekend
ARNHEM - De normen en limieten voor Nederlandse deelname aan de Olympische Winterspelen in PyeongChang, in 2018, zijn vastgesteld. Van 9 tot en met 25 februari 2018 worden in het Zuid-Koreaanse PyeongChang de 23e Olympische Winterspelen gehouden. Voordat sporters mogen deelnemen aan de Olympische Winterspelen, moeten zij zich eerst kwalificeren. In overleg met de sportbonden is vastgelegd aan welke prestatie-eisen een sporter moet voldoen om zich te kwalificeren. In de twee seizoenen voorafgaand aan de Spelen kan de sporter kwalificatie afdwingen door te voldoen aan die prestatie-eisen. Overigens wil het feit dat een sporter voldoet aan de prestatie-eisen nog niet meteen zeggen dat die sporter ook daadwerkelijk aan de Olympische Winterspelen kan deelnemen. Het kan voorkomen dat er meer sporters hebben voldaan aan de prestatie-eisen dan dat er plaatsen zijn. Hiervoor hebben de...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.