Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 7 november 2016

Octrooiblog: Kijken in de keuken van Dyson

Octrooiblog: Kijken in de keuken van Dyson
Miniatuurvoorbeeld:  In april kwam Dyson met een teaser-campagne 'voor een revolutionair nieuw product'. Maar wie de octrooiliteratuur had geraadpleegd, had al kunnen weten welk product Dyson zou gaan onthullen.
Lees verder

Opening inschrijving diverse invoertariefcontingenten zuivelsector - november 2016
Miniatuurvoorbeeld:  Nieuwsbericht 16.109 - Van 20 tot en met 30 november 2016, uiterlijk om 13.00 uur, kunt u aanvragen indienen voor diverse invoerregelingen in de zuivelsector voor de periode van 1 januari tot en met...
Lees verder

Matchmaking Event op de BIOFACH2017
Doet u zaken in de agrofood sector? Ontmoet potentiële zakenpartners tijdens het matchmaking event op de BIOFACH2017, de grootste beurs voor biologische voeding in Europa. Enterprise Europe Network Nederland organiseert de matchmaking op 16 en 17 februari 2017. BIOFACH vindt jaarlijks plaats in...
Lees verder

RVO adviseert ondernemers tijdens Intermediairdagen
Miniatuurvoorbeeld:  Ook dit jaar is RVO.nl weer aanwezig op de informatiemarkt tijdens de Intermediairdagen van de Belastingdienst.
Lees verder

Aantal vrouwen op handelsmissie stijgt naar 25%
Miniatuurvoorbeeld:  Het afgelopen half jaar is het aantal vrouwen op handelsmissies fors gestegen, van 10% naar 25%.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.