Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 10 november 2016

Ons Oranje! Terugblik op bijzondere burenstrijd

Terugblik op bijzondere burenstrijd
De 126e editie van de Derby der Lage Landen verliep niet zonder slag of stoot. Oranje hield een 1-1 gelijkspel over aan het oefenduel met de sterke Belgen, maar raakte ook drie spelers kwijt door blessures. Op de tribunes van de Amsterdam ArenA werd een nieuw spandoek ontrold en klaterde applaus neer voor ex-internationals John Heitinga en Joris Mathijssen die werden geëerd voor hun glanzende interlandcarrière. Kortom, tijd voor een terugblik op wederom een bijzondere burenstrijd tussen de Oranje Leeuwen en de Rode Duivels. De aftermovie van Nederland-België.
Lees verder

Drie afvallers bij Oranje
Vincent Janssen, Jeremain Lens en Stijn Schaars hebben het trainingskamp van het Nederlands elftal verlaten. Het trio raakte woensdag geblesseerd tijdens Oranjes oefenduel met België (1-1) en is zondag niet inzetbaar in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Luxemburg. Alledrie moesten in de Amsterdam ArenA voortijdig de strijd staken. Schaars viel in de eerste helft al na een kwartier uit met kuitklachten. Janssen kwam tweemaal in botsing met doelman Simon Mignolet en hield daar een lichte hersenschudding aan over. Lens tenslotte moest in de 67e minuut het veld verlaten met een hamstringblessure. Vervangers Door het afvallen van het trio bestaat de selectie nu nog uit 21 spelers. Bondscoach Danny Blind komt later vandaag met nieuws over mogelijke vervangers. Zondag staat de WK-kwalificatiewedstrijd in en tegen Luxemburg op het programma. De ontmoeting met de ploeg van bondscoach Luc Holtz begint om 18.00 uur in Stade Josy Barthel in Luxemburg-stad.
Lees verder

Blind roept Fer en De Roon op
Bondscoach Danny Blind heeft Marten de Roon toegevoegd aan de selectie van het Nederlands elftal. Voor de middenvelder van Middlesbrough, die drie interlands in Onder 19 op zijn naam heeft staan, is het zijn eerste uitverkiezing voor Oranje. Ook elfvoudig international Leroy Fer van Swansea City sluit aan in het trainingskamp van het Nederlands elftal. Met de komst van Fer en De Roon en het afvallen van de woensdag tegen België geblesseerd geraakte Vincent Janssen, Jeremain Lens en Stijn Schaars, bestaat de selectie voor de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Luxemburg nu uit 23 spelers. Zondag speelt Oranje vanaf 18.00 uur tegen Luxemburg; plaats van handeling is het Stade Josy Barthel in de gelijknamige hoofdstad. De ontmoeting met de Luxemburgers is voor Oranje de vierde wedstrijd in de kwalificatiereeks voor het WK 2018 in Rusland. De selectie: Steven Berghuis (Feyenoord), Daley Blind (Manchester United), Joshua Brenet (PSV), Jeffrey Bruma (VfL Wolfsburg), Jasper Cillessen (FC Barcelona), Jordy Clasie (Southampton), Memphis Depay (Manchester United), Virgil van Dijk (Southampton), Bas Dost (Sporting Portugal), Leroy Fer (Swansea City), Luuk de Jong (PSV), Davy Klaassen (Ajax), Bruno Martins Indi (Stoke City), Bart Ramselaar (PSV), Arjen Robben (Bayern München), Marten de Roon (Middlesbrough), Wesley Sneijder (Galatasaray), Maarten Stekelenburg (Everton), Joël Veltman (Ajax), Tonny Vilhena (Feyenoord), Michel Vorm (Tottenham Hotspur), Georginio Wijnaldum (Liverpool), Marvin Zeegelaar (Sporting Portugal).
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.