Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 24 november 2016

Open Dag Nederlandse School De Andes - zaterdag 26 november

Beste leden,

Aankomende zaterdag 26 november organiseert de Nederlandse School De Andes een open dag! Vanaf 12:50 uur zijn alle kinderen en ouders van harte welkom om een kijkje te nemen op de school. Er zal voor de ouders een informatie praatje zijn en voor de kinderen veel leuke activiteiten (waaronder het knutselen van een schoentje voor het Sinterklaasfeest!).

Bijgevoegd de flyer. Meer informatie over de open dag is te vinden op de website van de Nederlandse School: www.deandes.org. Graag even laten weten of je komt via nlschooldeandes@ gmail. com.

Met vriendelijke groet,
De Nederlandse VerenigingGeen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.