Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 18 november 2016

Opening inschrijving invoerregelingen pluimvee- en eiersector december 2016

Opening inschrijving invoerregelingen pluimvee- en eiersector december 2016
Miniatuurvoorbeeld:  Nieuwsbericht 16.110 - Van 1 tot en met 7 december 2016, uiterlijk om 13.00 uur, kunt u importrechten en/of invoercertificaten aanvragen voor diverse invoerregelingen in de pluimvee- en eiersector...
Lees verder

Opening inschrijving diverse invoerregelingen varkenssector december 2016
Miniatuurvoorbeeld:  Nieuwsbericht nr.
Lees verder

Samenwerkingsovereenkomst bedrijven biedt kansen in India
Miniatuurvoorbeeld:  Op 14 november 2016 tekende een cluster van Nederlandse bedrijven en kennisinstituten en de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RvO.nl) in Den Haag een samenwerkingsovereenkomst.
Lees verder

Maatschappelijk verantwoorde verslaggeving beloond met prijzen
Miniatuurvoorbeeld:  Alliander is winnaar van de Kristal, dé prijs voor het meest transparante maatschappelijk jaarverslag. Schiphol en de NS eindigden op de 2e en 3e plek.
Lees verder

Singapore ASEAN Business Dialogue
Bent u een start-up of mkb'er? En heeft u ambities om uw bedrijf uit te breiden in Zuidoost-Azië? Kom dan naar de Singapore ASEAN Business Dialogue. De eerste stap om de zakelijke mogelijkheden in Zuidoost-Azië te ontdekken. De Business Dialogue vindt op maandag 12 december plaats in Amsterdam....
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.