Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 21 november 2016

Oud-atleet Chiel Warners benoemd in WADA Atletencommissie

Oud-atleet Chiel Warners benoemd in WADA Atletencommissie
ARNHEM - Chiel Warners, oud-atleet en voorzitter van NOC*NSF Atletencommissie, is deze week gekozen als lid van de Atletencommissie van het Wereld Anti-Doping Agentschap WADA. De kandidatuur werd onder andere ondersteund door het ministerie van VWS, sportkoepel NOC*NSF en de Dopingautoriteit. De benoeming gaat in op 1 januari 2017 en geldt voor drie jaar. Warners stelt met zijn kandidatuur te willen bijdragen aan de geloofwaardigheid en de integriteit van de sport: 'Ik sta voor schone sport en schone sporters. Sport heeft me altijd zoveel gegeven dat het me pijn doet om te zien dat de geloofwaardigheid zoveel afneemt, vooral de laatste jaren. Onze sport weer schoon krijgen begint bij de sport en de sporters zelf. Maar dit kan niet zonder een integrale aanpak waar ook overheden deel van uitmaken. WADA is de organisatie waarin dit in mijn ogen het best verenigd kan worden. Het is een eer...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.