Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 1 november 2016

Oud-dressuurbondscoach Wim Ernes overleden

Oud-dressuurbondscoach Wim Ernes overleden
SCHIMMERT - Oud-dressuurbondscoach Wim Ernes is op 58-jarige leeftijd overleden. Met zijn overlijden verliest de hippische wereld een geweldig mens en bijzonder paardenman. De begeesterde inzet van Ernes om de rijkunst en het juryschap van velen te vergroten, was ongeëvenaard. In de jaren '90 van de vorige eeuw was hij al een periode succesvol bondscoach, een rol die hij in 2013 weer vol overgave had opgepakt. De laatste jaren was hij vooral in de rol als bondscoach in beeld geweest, zowel bij de KNHS als bij NOC*NSF, waar hij dit jaar nog zijn Mastercoach traject afrondde. Technisch directeur van NOC*NSF Maurits Hendriks: "Met Wim Ernes verliest de Nederlandse topsport een bijzondere coach met persoonlijke stijl. Hij was open en geloofde in de kracht van samen delen". "Wim bezat het vermogen mensen te verbinden, te laten samenwerken en een ambiance te creëren waarin een ieder zich...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.