Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 21 november 2016

Positieve financiële cijfers op Algemene Vergadering NOC*NSF

Positieve financiële cijfers op Algemene Vergadering NOC*NSF
ARNHEM – De Algemene Vergadering van NOC*NSF heeft maandagavond op Sportcentrum Papendal in Arnhem ingestemd met het Jaarplan en de Begroting voor 2017, die na enkele jaren van verlies een positief saldo van 1,6 miljoen euro laat zien, terwijl 2016 naar verwachting met een fors kleiner dan begroot verlies kan worden afgesloten. Daarnaast gingen de leden onder meer akkoord met het instellen van een 'richtsnoer integriteitsverleden', dat houvast moet bieden hoe om te gaan met niet integer gedrag van topsporters, bestuurders, scheidsrechters en coaches uit het verleden. "De sport floreert", hield voorzitter André Bolhuis de Algemene Vergadering in zijn openingswoord voor. "Ruim negen miljoen sporters die in Nederland wekelijks hun sport beoefenen op allerlei niveau's en in allerlei vormen, het belang daarvan wordt overal erkend", constateerde hij tevreden, waarna hij stilstond bij de...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.