Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 13 november 2016

Sinterklaasfeest - 4 december

Beste ouders en verzorgers,


Ook dit jaar zal Sinterklaas weer een bezoek brengen aan Chili! Alle Nederlandse kinderen worden dan ook uitgenodigd voor het Sinterklaasfeest op de Residentie van de Nederlandse Ambassade (Apoquindo 5376, Las Condes) op zondag 4 december 2016. Aanvang is vanaf 10:30 uur en de Sint en zijn Pieten zullen om 11:00 uur aankomen.

In de bijlage vindt u de uitnodiging en het aanmeldingsformulier voor het Sinterklaasfeest 2016. Lees de informatie in deze bijlagen alstublieft zorgvuldig door. Let er op dat alle kinderen en ouders/verzorgers ingeschreven dienen te worden om het feest bij te kunnen wonen.

Wij verzoeken u het aanmeldingsformulier voor dinsdag 29 november terug te sturen via het emailadres nlv@ nlv. cl.

Aangehecht aan deze email ook een tweetal kleurplaten die we de dag zelf ophangen of de kinderen aan Sint kunnen overhandigen.

Tot zondag 4 december!

Groeten,

Namens de Sint en zijn Pieten,
De Nederlandse VerenigingGeen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.