Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 26 november 2016

Sinterklaasfeest volgende week zondag 4 december (+ kleurplaten)Beste ouders en verzorgers,

Hij komt, hij komt, de lieve, goede Sint! Volgende week zondag is het alweer zover: Sinterklaas zal dan weer een bezoek komen brengen aan de Nederlandse kinderen in Chili!

De Sinterklaasviering vindt plaats op de Residentie van de Nederlandse Ambassade op zondag 4 december 2016. Aanvang is vanaf 10:30 uur, we verwachten de aankomst van Sint en zijn Pieten om 11:00 uur en ze vertrekken weer rond 13:00 uur.
  • Let erop dat alle kinderen en ouders/verzorgers ingeschreven dienen te worden om het feest bij te kunnen wonen! Het aanmeldingsformulier a.u.b. voor dinsdag 29 november ingevuld terug sturen via het emailadres nlv@nlv.cl.
  • Cadeautjes dienen voor woensdag 30 november afgegeven te worden bij de Residentie van de Nederlandse Ambassade (Apoquindo 5376, Las Condes)
Wij vragen uw aandacht voor de uitnodiging en het aanmeldingsformulier in de bijlage. Aangehecht aan deze email ook een tweetal kleurplaten die we de dag zelf ophangen of de kinderen aan Sint kunnen overhandigen!  

Tot zondag 4 december!

Groeten,

Namens de Sint en zijn Pieten,
De Nederlandse Vereniging


Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.