Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 23 november 2016

Sportdeelname in oktober was nog nooit zo hoog

Sportdeelname in oktober was nog nooit zo hoog
ARNHEM – Het percentage Nederlanders dat in oktober sportte was nog nooit zo hoog. De NOC*NSF Sportdeelname Index stond in die maand op 170. De Zilveren Kruis Sport Index tot 18 jaar scoorde 138 punten. NOC*NSF Sportdeelname Index 63 procent van de Nederlanders (5-80 jaar) heeft in oktober vier keer of vaker gesport. Dit komt overeen met circa 9,7 miljoen Nederlanders. In oktober 2014 en september 2015 was dit percentage respectievelijk 59 en 58 procent. De sportdeelname in 2016 laat ten opzichte van de voorgaande drie jaren een substantiële groei zien.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.