Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 7 november 2016

Staatsbezoek Australië: film Explorer

Staatsbezoek Australië: film Explorer
Voor het staatsbezoek van Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima aan Australië is de film Explorer vervaardigd. De film was te zien tijdens de contraprestatie in de Concert Hall van het Sydney Opera House op 2 november 2016.
Lees verder

Koning bij jubileum 70-jaar COC Nederland
Zijne Majesteit de Koning brengt op dinsdagmiddag 22 november een bezoek aan COC Nederland in Amsterdam. De belangenorganisatie voor lesbische vrouwen, homoseksuele mannen, biseksuelen en transgenderpersonen (LHBT's) bestaat dit jaar zeventig jaar.
Lees verder

Prinses Laurentien spreekt op congres Expertisecentrum handicap + studie
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Laurentien der Nederlanden houdt op maandagochtend 12 december een toespraak op het jubileumcongres van Expertisecentrum handicap + studie in Cursus- en Vergadercentrum Domstad Utrecht. Het expertisecentrum bestaat 70 jaar en staat tijdens het congres stil bij belangrijke mijlpalen die de afgelopen decennia zijn bereikt.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.