Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 21 november 2016

Survivalrun Bond aspirant-lid NOC*NSF

Survivalrun Bond aspirant-lid NOC*NSF
ARNHEM (ANP) - De leden van NOC*NSF hebben maandag ingestemd met de toetreding van de Survivalrun Bond Nederland als aspirant-lid. Dat voorlopige lidmaatschap geldt voor twee jaar. De Survivalrun Bond houdt zich bezig met het organiseren van zogenoemde Survivalruns, door die bond omschreven als een strijd tegen de elementen in een natuurlijk terrein, waarin hardlopend een parcours wordt afgelegd met natuurlijke en opgebouwde hindernissen. De bond is opgericht in 1989 en telt zo'n 14.000 beoefenaars. Oud-topjudoka Mark Huizinga is voorzitter. "Dank dat u ons toe wilt laten in uw midden'', zei de olympisch kampioen. "No-nonsense, aanpakken en doorbijten, deze sport past bij Nederland.''
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.