Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 8 november 2016

Thailand: 2016-11-08 Filmavond

2016-11-08 Filmavond

Bistro 33

Filmavond

Betreft: Filmavond
Tijd: 2016-11-24 19:30
Plaats: Bistro 33
Adres: 22 Sukhumvit Soi 33
BTS: Phrom Phong

Zoals aangegeven in de lijst met voorgenomen NVT evenementen organiseren we op 24 november een filmavond. Als het een succes is en er is interesse voor meer, kunnen we dat vaker gaan doen. Voor de eerste avond vertonen we een oude Nederlandse film, die oudere leden zich waarschijnlijk wel kunnen herinneren, en die jongere leden hopelijk nieuwsgierig maakt naar wat het Nederlandse film archief nog meer te bieden heeft. In de toekomst kunnen ook meer recente films getoond worden, maar we willen graag beginnen met een klassieker.

We hebben het zaaltje van bar/restaurant Bistro 33 (in een zij-soi van Sukhumvit Soi 33) ter beschikking gekregen voor 24 november. We stellen voor dat we eerst om 18.00/18.30 daar bij elkaar komen voor een hapje en/of drankje, waarna we de film om 19.30 zullen vertonen. De toegang is gratis, maar alle consumpties zijn voor eigen rekening.

We zien U graag tegemoet op 24 november!

Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.