Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 3 november 2016

Uitnodiging SinterklaasfeestBeste ouders en verzorgers,

De Halloween kostuums kunnen weer de kast in en het aftellen voor de komst van de goedheiligman is begonnen. De Sint en zijn Pieten komen dit jaar op zondag 4 december op bezoek bij de residentie van de Nederlandse Ambassade. Graag willen wij alle Nederlandse kinderen en hun ouders hiervoor uitnodigen.

In de bijlage vindt u de uitnodiging en het aanmeldingsformulier voor het Sinterklaasfeest 2016. Lees de informatie in deze bijlagen alstublieft zorgvuldig door. Let er op dat alle kinderen en ouders/verzorgers ingeschreven dienen te worden om het feest bij te kunnen wonen.

Wij verzoeken u het aanmeldingsformulier voor dinsdag 29 november terug te sturen via het emailadres nlv@ nlv .cl.

Tot zondag 4 december!

Groeten,

Namens de Sint en zijn Pieten,
De Nederlandse VerenigingGeen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.