Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 18 november 2016

VBNGBk: Bronlandheffing op pensioenen in belastingverdragen: enkele details – Deel II

Bronlandheffing op pensioenen in belastingverdragen: enkele details – Deel II
Uit secundaire regelgeving zijn nadere details af te leiden over bijzondere situaties waarin Nederland geacht wordt pensioenen fiscaal gefacilieerd te hebben. Het gaat daarbij in het bijzonder om situaties dat men als werknemer enige tijd vanuit het buitenland in Nederland is gaan werken of juist in het buitenland is gaan werken. Van belang is daarbij […]
Lees verder

Kamerbrief over prijstransparantie in de ziekenhuiszorg
Minister Edith Schippers (VWS, Zorg, VVD) informeert de Tweede Kamer over de mogelijkheden om de transparantie van ziekenhuistarieven te vergroten. Zij gaat via de toezichthouder afdwingen dat alle tarieven in de zorg openbaar worden. Dat heeft zij donderdag laten weten in een brief aan de Tweede Kamer. Dit is ook voor gebruikers van pensioenlandzorg van […]
Lees verder

Kabinet trekt wetsvoorstel hervorming hoogste bestuursrechtspraak in
Het kabinet ziet af van het plan om de hoogste bestuursrechtspraak in Nederland grootscheeps te hervormen. De Tweede Kamer wil het wetsvoorstel hierover zo ingrijpend wijzigen dat het kabinet het dan nog liever maar helemaal intrekt. Dat hebben minister Ronald Plasterk van Binnenlandse Zaken en minister Ard van der Steur van Veiligheid en Justitie woensdagmiddag […]
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.