Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 20 november 2016

VBNGBk: Registratie voor de verkiezingen van 15 maart 2017

Registratie voor de verkiezingen van 15 maart 2017
Op woensdag 15 maart 2017 is er de verkiezing voor de leden van de Tweede Kamer. De minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties de heer Plasterk wil graag zoveel mogelijk Nederlanders die woonachtig zijn buiten Nederland informeren dat zij zich als kiezer kunnen registreren. Lees hier de brief van de minister (aan verenigingen in het […]
Lees verder

ABN Amro loost duizenden klanten – waaronder pensionado's – buiten Europa
ABN Amro gaat zo'n 15.000 particuliere klanten van de bank wegsturen. Het gaat om klanten die permanent buiten Europa wonen, waaronder bijvoorbeeld Nederlandse pensionado's. De groep, verdeeld over ongeveer 100 landen, maakt zo'n 10% uit van alle buitenlandse, particuliere klanten van ABN Amro. Vanaf eind november krijgen deze klanten een brief met het verzoek hun […]
Lees verder

Woonlandfactoren 2017 flink aangepast (en verhoogd!)
Bij diverse landen is er in 2017 een flinke stijging van de woonlandfactor: Duitsland, Frankrijk, Zweden en Noorwegen. Hier vindt u de woonlandfactoren 2017 in de Staatscourant. Er volgt nog een gedetailleerder commentaar vanuit de VBNGB op dan wel vergelijking met de aanpassing van voor 2016 geplaatste woonlandfactoren. Jan de Voogd schrijft ook een Column over de bijdrage […]
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.