Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 30 november 2016

VBNGBk: Vragen aan de Ambassadeur in Thailand – onderwerp inkomensverklaringen

Vragen aan de Ambassadeur in Thailand – onderwerp inkomensverklaringen
Op 21 november 2016 schreef dr Maarten Vasbinder (huisarts, médico familar e comunitario), contactpersoon a.i. van de VBNGB in Thailand, een open brief aan de Nederlandse Ambassadeur. Daarin onder andere de volgende passages: Bij deze enkele overwegingen en vragen naar aanleiding van de maatregel dat de ambassade inkomens eisen gaat controleren en handtekeningen op inkomstenverklaringen via […]
Lees verder

VBNGB informeert Zorgverzekeraars Nederland, VWS en ZIN over wegvallen van expat zorgverzekeringen
Op 22 november 2016 heeft het Bestuur van de VBNGB genoemde instanties op de hoogte gesteld van de negatieve gevolgen van het meer en meer verdwijnen van expat zorgverzekeringen. De volgende passages staan o.a. in de brief: Onze Vereniging Belangenbehartiging Nederlands Gepensioneerden in het Buitenland ontvangt de laatste weken verontrustende brieven betreffende de continuïteit van […]
Lees verder

Overgang van ZIN naar CAK definitief per 1 januari 2017
Wij berichten al eerder over deze overgang van de voorgenomen overdracht van de burgerregelingen, waaronder de regeling voor verdragsgerechtigden, van Zorginstituut Nederland aan het CAK. Op 25 november 2016 is het Koninklijk Besluit over de overdracht van de burgerregelingen in het Staatsblad is gepubliceerd. Hierin staat dat de wet waarin de overgang is geregeld met ingang van 1 januari 2017 […]
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.