Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 26 november 2016

Veel enthousiasme tijdens Samen voor Goud-bijeenkomst op Papendal

Veel enthousiasme tijdens Samen voor Goud-bijeenkomst op Papendal
ARNHEM - Op Papendal kwamen vandaag ongeveer 25 enthousiaste deelnemers en een viertal Paralympiërs bij elkaar voor de volgende stap in het project Samen voor Goud: ervaringen uitwisselen, interessante presentaties bijwonen en een workshop boccia waren de belangrijkste ingrediënten voor deze geslaagde dag in Sporthal West op Papendal. "Met Samen voor Goud willen we mensen met een beperking die nu nog niet sporten, aan het bewegen krijgen. Daarbij krijgen ze hulp van een Paralympische topsporter, die een soort duwtje in de rug is om ze te motiveren en te stimuleren", zegt Lars Cornelissen, projectleider van Samen voor Goud. "We koppelen de deelnemers aan Paralympische sporters, waardoor je een soort van 'buddy-systeem' krijgt en het 'maatjes' worden. De deelnemer kan van alles vragen aan zijn maatje en ze gaan samen sporten." In totaal ongeveer zijn er ongeveer zestig deelnemers aan het...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.