Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 3 november 2016

Vergeet de vrijdagborrel niet!
Vergeet de vrijdagborrel niet!

Na de zeer geslaagde, goed bezochte cabaretvoorstelling van Guido Weijers is het weer tijd voor de NVP-borrel!

De maandelijkse borrel van de Nederlandse Vereniging Peking staat vrijdagavond - 4 november - weer voor de deur! Uiteraard in XL Bar and Restaurant, Dus wil je met andere Nederlanders de werkweek afsluiten? Kom dan zeker even langs. Op de NVP-borrel is het altijd gezellig. Tot vrijdagavond! 


 
Elements
De Nederlandse Vereniging Peking is een sociaal-cultureel platform ter bevordering van Nederlands(talig)e evenementen.

Naast maandelijks terugkerende activiteiten als een vrijdagmiddagborrel, een lunch en een kaartavond, organiseren we ook ieder jaar een Sinterklaasmiddag voor de kinderen, een feest rondom Koningsdag en nog veel meer andere leuke evenementen. Kom vooral eens kijken!

Bekijk onze activiteitenkalender
 This email was sent to redactie.dnv@henkreports.nl
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Nederlandse Vereniging Peking · Nearby the tree · Beijing, Beijing sanlitun · China

Email Marketing Powered by MailChimp

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.