Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 3 november 2016

Verkiezing Sportiefste basisschool van Nederland 2017

Verkiezing Sportiefste basisschool van Nederland 2017
ARNHEM - Werk jij op een sportactieve basisschool? Schrijf je school dan in voor de verkiezing van de 'Sportiefste basisschool van Nederland 2017'. De KVLO gaat, in samenwerking met NOC*NSF, op zoek naar scholen met een veelzijdig programma voor bewegen en sport ter bevordering van een actieve leefstijl. In 2015 won de Polsstok uit Amsterdam de titel. Wordt jouw school de sportiefste school van Nederland? Doe mee en schrijf je in! Deelname Elke basisschool kan zich inschrijven. Belangrijk is dat er op je school behalve veel aandacht voor de lessen bewegingsonderwijs, ook een structureel buitenschools sport- en beweegaanbod voor alle leerlingen is in samenwerking met sportverenigingen en/of andere sportaanbieders met als doel de leerlingen te stimuleren tot een actieve en gezonde leefstijl. Op het aanmeldingsformulier geef je aan de hand van een aantal richtlijnen aan waarom je vindt dat...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.