Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 22 december 2016

Brazilie: Holland Pavilion at Intermodal 2017

Holland Pavilion at Intermodal 2017
From April 4 till 6, 2017 the second biggest logistic trade show in the World will take place in São Paulo, Brazil: the Intermodal South America 2017 (http://www.intermodal.com.br/en). If your company is active in the sector of logistics, ports, infrastructure or transport, this is THE trade fair to find potential clients.
Lees verder

Holland Pavilion at Intermodal 2017
From April 4 till 6, 2017 the second biggest logistic trade show in the World will take place in São Paulo, Brazil: the Intermodal South America 2017 (http://www.intermodal.com.br/en). If your company is active in the sector of logistics, ports, infrastructure or transport, this is THE trade fair to find potential clients.
Lees verder

Bedrijvendag Ambassadeursconferentie 2017
Op donderdag 2 februari vindt tijdens de Ambassadeursconferentie de Bedrijvendag plaats in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam. Tijdens deze bijeenkomst krijgen bedrijven de kans om ambassadeurs te spreken over ondernemen in het buitenland en specifieke vragen over de betreffende landen te stellen.
Lees verder

Geen opmerkingen: