Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 5 december 2016

Centra voor Topsport en Onderwijs opnieuw geaccrediteerd

Centra voor Topsport en Onderwijs opnieuw geaccrediteerd
ARNHEM - Voor de komende Olympische cyclus zijn de verschillende Centra voor Topsport en Onderwijs (CTO's) opnieuw geaccrediteerd. Dit was voor het eerst gebeurd in 2009 en op basis van een uitvoerige beoordelingsprocedure zijn de CTO's Amsterdam, Noord (Heerenveen), Papendal en Zuid (Eindhoven) nu tot en met 2020 geaccrediteerd. In 2017 komt daar als 5e CTO Metropool Den Haag Rotterdam bij. NOC*NSF heeft dit besloten mede op basis van het advies van de onafhankelijke commissie Tosportinfrastructuur [1]. Met deze positieve beoordeling is een nieuwe stap gezet in de verdere ontwikkeling van het concept van de Centra voor Topsport en Onderwijs in Nederland, dat bij de Spelen van Rio z'n waarde meer dan heeft bewezen. Het aantal Top10 prestaties en de diversiteit van de verschillende presterende sporten bij de Olympische Spelen is grotendeels voortgekomen uit programma's die op de...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.