Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 13 december 2016

Coaches voor het voetlicht

Coaches voor het voetlicht
HARDERWIJK - Over het sportjaar 2016 is al veel gezegd en geschreven. Er is gevierd en er wordt teruggekeken. Geheel terecht en begrijpelijk gaat de aandacht dan vooral naar de sporters of teams die geweldige prestaties leverden. Vandaag was het de beurt aan een andere groep. NOC*NSF nodigde de coaches die aan de basis van dat succes stonden uit voor een diner, het TeamNL Coach Diner. In eerste instantie niet om de prestaties (nog eens) te vieren, maar vooral om hun enorme vakmanschap te eren. Samen met NLcoach, Mastercoach en sponsor EY wordt al jaren hard gewerkt om de positie van de coach te verankeren. Het is bijna een ondoenlijke zaak om alle coaches voor zo'n diner aan tafel te krijgen. Toch was een bont gezelschap aanwezig in de Basiliek in Harderwijk. In aanwezigheid van een delegatie van het ministerie van VWS en NOC*NSF-voorzitter André Bolhuis werden de coaches van de...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.