Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 14 december 2016

Eurostars call 7 - voorbereidingsstap 3 – Feedbacksessies

Eurostars call 7 - voorbereidingsstap 3 – Feedbacksessies
Bent u bezig met het schrijven van een projectvoorstel voor de eerstvolgende sluitingsdatum in het Eurostars programma (2 maart 2017), dan zijn de Eurostars feedbacksessies misschien iets voor u. Op 21 februari 2017 organiseert de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) feedbackgesprekken...
Lees verder

Nieuw honingprogramma zet in op duurzaamheid en weerbaarheid van bijen
Miniatuurvoorbeeld:  Het nieuwe Nederlandse Honingprogramma 2017-2019 zet duurzaamheid en weerbaarheid van bijen als belangrijke onderzoekslijn in.
Lees verder

WBSO-voordeel blijft behouden bij Horizon 2020 en EFRO
Miniatuurvoorbeeld:  Heeft u gebruik gemaakt van de WBSO of RDA én van EFRO-subsidie of Horizon 2020? Dan hoeft u het WBSO- of RDA-voordeel niet in mindering te brengen op gemaakte (loon)kosten.
Lees verder

Economische missie naar de VAE met minister Schippers van Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Wilt u zakendoen, samenwerken of contacten aanhalen met de Verenigde Arabische Emiraten (VAE)? Sluit dan aan bij de handelsmissie van minister Edith Schippers van Volksgezondheid, Welzijn & Sport. De missie richt zich op bedrijven en kennisinstellingen uit de sector Life Sciences & Health...
Lees verder

Toewijzing preferentiële invoer melk en zuivelproducten - november 2016
Miniatuurvoorbeeld:  Nieuwsbericht 16.117 – De Europese Commissie (EC) heeft de toewijzing bekend gemaakt voor de preferentiële invoerregelingen voor melk en zuivelproducten voor de deelperiode januari tot en met juni...
Lees verder

Geen opmerkingen: