Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 1 december 2016

Kansen in de milieusector in Noordoost-China

Kansen in de milieusector in Noordoost-China
Miniatuurvoorbeeld:  China wordt, langzaam maar zeker, steeds duurzamer. Met aanpassingen in de milieuwetgeving en verschillende nationale actieplannen pakt China de milieuverontreiniging in het land aan.
Lees verder

Juridisch financiële basiscursus Horizon 2020 - februari 2017
Neemt uw organisatie deel aan een Horizon 2020-project of gaat zij dat in de toekomst doen? En bent u nog niet bekend met de specifieke juridische en financiële voorwaarden waaraan u bij deelname moet voldoen? Dan is deze Juridisch financiële basiscursus iets voor u! De cursus richt zich op...
Lees verder

Start Europese octrooirechtbank dichterbij na groen licht Verenigd Koninkrijk
Miniatuurvoorbeeld:  Het Verenigd Koninkrijk wil het Unified Patent Court Agreement (UPC Agreement) ofwel het Rechtspraakverdrag ratificeren.
Lees verder

Service design-voucher stimuleert innovatief dienstenaanbod mkb-maakindustrie
Miniatuurvoorbeeld:  Bent u een Nederlands mkb-bedrijf in de maakindustrie en wilt u zich onderscheiden via een dienstverlenend concept?
Lees verder

Juridisch financiële basiscursus Horizon 2020 - maart 2017
Neemt uw organisatie deel aan een Horizon 2020-project of gaat zij dat in de toekomst doen? En bent u nog niet bekend met de specifieke juridische en financiële voorwaarden waaraan u bij deelname moet voldoen? Dan is deze Juridisch financiële basiscursus iets voor u! De cursus richt zich op...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.