Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 6 december 2016

Koningin Máxima ontvangt scouts op Paleis Noordeinde

Koningin Máxima ontvangt scouts op Paleis Noordeinde
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft dinsdagmorgen 6 december op Paleis Noordeinde 25 scouts van diverse scoutingverenigingen ontvangen. Zij kreeg van de scouts uitleg over verschillende maatschappelijke projecten die Scouting Nederland uitvoert.
Lees verder

Geloofsbrieven ambassadeurs Senegal en San Marino
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 7 december op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Republiek Senegal, Z.E. Momar Diop, en de ambassadeur van de Republiek San Marino, H.E. mevrouw Antonella Benedettini.
Lees verder

Paleissymposium 'Duurzame Caraïben'
In het Koninklijk Paleis Amsterdam vond dinsdagavond 6 december 2016 het Paleissymposium 'Duurzame Caraïben' plaats. Hunne Majesteiten Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima waren gastheer en gastvrouw van het symposium. Ook Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden was aanwezig.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.