Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 21 december 2016

Koningin Máxima opent Nationale Onderwijstentoonstelling

Koningin Máxima opent Nationale Onderwijstentoonstelling
Hare Majesteit Koningin Máxima opent dinsdag 24 januari de Nationale Onderwijstentoonstelling in de Jaarbeurs in Utrecht. Dat doet zij samen met minister Bussemaker van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.
Lees verder

Reactie Zijne Majesteit de Koning op aanslag in Berlijn
Aan de voet van de Gedächtniskirche, het symbool dat ons herinnert aan de waarden van vrede en verzoening, werden gisteravond weerloze mensen het slachtoffer van een geweldsdaad. Wij leven intens mee met de getroffen families en met degenen die gewond raakten. Berlijn is in onze gedachten.
Lees verder

Kersttoespraak Koning op 25 december 2016
De kersttoespraak van Zijne Majesteit de Koning, die enkele dagen eerder is opgenomen op de Eikenhorst in Wassenaar, wordt op Eerste Kerstdag, zondag 25 december, om 13.00 uur door de NOS uitgezonden op NPO1 en op Radio 1. De herhaling volgt om 17.50 uur op NPO1. De kersttoespraak is om 13.00 uur eveneens op NPO2 te zien met gebarentolk.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.