Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 22 december 2016

Nationaal Archief: Historicidagen 2017

Historicidagen 2017
Voor (kunst)historici op zoek naar inspiratie en samenwerking organiseert KNHG in augustus 2017 de historicidagen. Wie zijn of haar expertise wil delen of wil meewerken aan de inhoud kan tot 15 januari een voorstel insturen. lees verder
Lees verder

Verbouwing ontvangstruimtes Nationaal Archief
In het voorjaar van 2017 start het Nationaal Archief met de verbouwing van de entree en de zalen op de eerste verdieping. We verbeteren de informatievoorziening en creëren tegelijkertijd een aantrekkelijke ontmoetingsplek om u nog beter van dienst...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.