Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 6 december 2016

Nationaal Archief: Reserveren niet mogelijk vanaf vrijdagmiddag

Reserveren niet mogelijk vanaf vrijdagmiddag
Tussen vrijdagmiddag 2 december en dinsdagmorgen 6 december wordt ons collectiebeheersysteem vernieuwd. Hierdoor is het niet mogelijk om via de website archiefstukken te reserveren of nieuwe gebruikersprofielen aan te maken.  lees verder
Lees verder

Herdenkingsbijeenkomst Apologie Willem van Oranje
Op 13 december 2016 is het precies 436 jaar geleden dat Willem van Oranje zijn Apologie aanbied aan de Staten-Generaal (1580). Om dit te vieren organiseert het Comité Nederlandse Onafhankelijkheidsdag in samenwerking met het Nationaal Archief een...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.