Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 6 december 2016

Nationaal Archief: Tentoonstelling: De wereld van de VOC

Tentoonstelling: De wereld van de VOC
Vanaf 24 februari 2017 is in het Nationaal Archief de tentoonstelling De wereld van de VOC te zien. De bezoeker wordt op ontdekkingsreis meegenomen langs unieke kaarten, scheepsjournalen, brieven en tekeningen uit 200 jaar geschiedenis. lees verder
Lees verder

Tentoonstelling: Ontdek de wereld van de VOC
Vanaf 24 februari 2017 is in het Nationaal Archief de tentoonstelling De wereld van de VOC te zien. De bezoeker wordt op ontdekkingsreis meegenomen langs unieke kaarten, scheepsjournalen, brieven en tekeningen uit 200 jaar geschiedenis. lees verder
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.