Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 3 december 2016

NFF: 100.000 bezoekers voor MEESTERSPION

100.000 bezoekers voor MEESTERSPION
MEESTERSPION, een spannende familiefilm over de avonturen van spion Simon en zijn hulpje Tim, heeft de Gouden Film status bereikt. De film van de makers van MEES KEES en DUMMIE DE MUMMIE heeft afgelopen week de 100.000e bezoeker mogen verwelkomen. Om dit te vieren werd vanmiddag op feestelijke wijze de Gouden Film uitgereikt aan hoofdrolspelers Beau Schneider en Stijn van der Plas en regisseur Pieter van Rijn. De Gouden Film wordt uitgereikt door het Nederlands Filmfonds en het Nederlands Film Festival (NFF) in samenwerking met L'OR, hoofdsponsor van het NFF. Daarnaast werd de Gouden Pen namens Netwerk Scenarioschrijvers uitgereikt aan Tijs van Marle.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.