Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 23 december 2016

NOB: Eindejaarsgroet en kerstvakantie bij NOB

Eindejaarsgroet en kerstvakantie bij NOB
Schoolleider, bestuurder, leerkracht, medewerker, vrijwilliger, ouder of relatie - ieder van ons heeft zijn eigen rol in het wereldwijd Nederlands onderwijs. Misschien kunnen we best zonder de ander, maar niemand op zich is zo sterk als wij allemaal samen.
Lees verder

Vacature België - directeur basisschool
De V.Z.W. Vlaams-Nederlands Protestants-Christelijke Basisschool Prinses Juliana, zoekt per 1 augustus 2017 een directeur die de filosofie van de school onderschrijft en het Vlaams-Nederlandse karakter uitdraagt en vormgeeft.
Lees verder

Vacature Zimbabwe - leerkracht (deels) aan huis
Wil jij drie jonge kinderen lesgeven in Zimbabwe, voor 4 tot 6 maanden?
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.