Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 8 december 2016

NOB: Vacature Peru - voltijd directeur-leerkracht

Vacature Peru - voltijd directeur-leerkracht
NTC-school De Lama te Lima zoekt per 15 januari 2017 een directeur-leerkracht primair basisonderwijs met een afgeronde PABO-opleiding voor 40 uur per week.
Lees verder

Update ontwikkeling NTC-leerlijn
NOB ontwikkelt in samenwerking met SLO (nationaal expertisecentrum leerplanontwikkeling) en in co-creatie met een aantal bij haar aangesloten onderwijsinstellingen een NTC-leerlijn voor het primair en voortgezet Nederlands onderwijs in het buitenland. Uniek aan deze leerlijn is de aansluiting bij zowel de Nederlandse kerndoelen als de Vlaamse eindtermen en de erkenning van de internationale en meertalige context waarin de leerling zich bevindt. Het doel van de leerlijn is het waarborgen van de kwaliteit van het Nederlands onderwijs in het buitenland door het effectiever vormgeven van het onderwijs (zowel in tijd als in opbrengst). De volledige leerlijn is naar verwachting midden 2018 gereed.
Lees verder

Vacature Zwitserland - leerkracht
NTC-Zürich "De Oranje Koe" is op zoek naar een leerkracht voor groep 8 en het voortgezet onderwijs voor de locatie Zürich Wallisellen.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.