Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 4 december 2016

Nominaties NOS|NOC*NSF Sportgala 2016 bekend

Nominaties NOS|NOC*NSF Sportgala 2016 bekend
HILVERSUM/ARNHEM - Zondag 4 december werd duidelijk welke sporters er zijn genomineerd voor een van de eretitels die op woensdag 21 december tijdens het NOS│NOC*NSF Sportgala worden vergeven. Eerder is al bekend gemaakt dat een in Rio de Janeiro behaalde Olympische of Paralympische gouden medaille garant staat voor een nominatie voor de sportverkiezingen van dit jaar. Met name hierdoor is de lijst met nominaties dit jaar aanzienlijk. Want niet alleen in Rio werd goed gepresteerd, ook daarbuiten zijn op grote evenementen bijzondere prestaties neergezet. Kans op de titel 'Sportman van het Jaar' hebben wielrenner Tom Dumoulin, schaatser Sven Kramer, windsurfer Dorian van Rijsselberghe, autocoureur Max Verstappen en openwaterzwemmer Ferry Weertman. Maar liefst zes vrouwen zijn genomineerd voor de titel 'Sportvrouw van 2016': Zeilster Marit Bouwmeester, wegwielrenster Anna van der Breggen,...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.