Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 16 december 2016

Ons Oranje! Aftermovie met 1200 Oranjefans

Aftermovie met 1200 Oranjefans
Meer dan 1200 fans in het uitvak, een indrukwekkende Oranjemars door de stad, het debuut van Marten de Roon en twee bevrijdende goals van Memphis Depay. Het was soms even ploeteren voor het Nederlands elftal in Luxemburg, maar uiteindelijk pakte het team drie belangrijke punten in de kwalificatiereeks voor het WK 2018 in Rusland. Speciaal voor de fans, een bijzondere terugblik op Luxemburg-Nederland.
Lees verder

Oranje geeft twee plaatsen prijs
Het Nederlands elftal is momenteel de nummer 22 van de wereld op de FIFA-ranking. De wereldvoetbalbond maakte donderdag de nieuwste ranglijst openbaar. Oranje moet twee plaatsen prijsgeven ten opzichte van de lijst van oktober. Toen maakte Nederland net deel uit van de top-20. Ondanks de resultaten tegen België (1-1) en Luxemburg (1-3 winst) ziet bondscoach Danny Blind zijn equipe toch lager gerangschikt dan een maand geleden. IJsland en Peru zijn Oranje voorbijgesneld. In de top van de ranglijst zijn er wat verschuivingen. Argentinië blijft met 1634 punten lijstaanvoerder, daarachter zijn Brazilië en Duitsland van plaats gewisseld. De Brazilianen bezetten nu de tweede plaats (1544), gevolgd door de Duitsers (1433). Europees kampioen Portugal is de nummer acht van de wereld. Bulgarije stijgt spectaculair Bulgarije, op 25 maart in Sofia de eerstvolgende tegenstander van Oranje in de WK-kwalificatie, staat als 72e genoteerd. De Balkanbewoners zijn liefst zeventien plaatsen gestegen. De opponenten van Nederland in de kwalificatiereeks voor het WK in Rusland zijn als volgt gerangschikt: Frankrijk (7), Zweden (41), Bulgarije (72), Wit-Rusland (74), Luxemburg (132). Top-10 FIFA-ranking 24 november: 1. Argentinië (1634 punten) 2. Brazilië (1544) 3. Duitsland (1433) 4. Chili (1404) 5. België (1368) 6. Colombia (1345) 7. Frankrijk (1305) 8. Portugal (1229) 9. Uruguay (1187) 10. Spanje (1166) Bekijk de volledige FIFA-ranking.
Lees verder

Doelpunt van het jaar 2016
Iedere week regent het doelpunten in Nederland. Duizenden keren wordt er in een weekeinde gejuicht. Maar van al die treffers kan er maar één de mooiste van 2016 zijn. Welk doelpunt dat is? Dat kan jij beslissen! Wij hebben een top 5 samengesteld van de mooiste doelpunten in de categorieën Oranje, KNVB Beker, amateurvoetbal, zaalvoetbal, Eredivisie Vrouwen en OranjeLeeuwinnen. Van 16 tot en met 25 december kun je stemmen op jouw favoriet van het afgelopen jaar. In de laatste week van het jaar nemen de mooiste doelpunten van iedere categorie het tegen elkaar op. Stemmen! Wat uiteindelijk hét doelpunt van 2016 is? Dat maken we op oudejaarsdag om 15.00 uur bekend. Je kunt je stem hieronder uitbrengen via de verschillende pagina's. Hier kan je de genomineerde doelpunten ook kan terugkijken. Iedereen die meedoet maakt kans op mooie voetbalprijzen (o.a. tickets voor Oranje en de games FIFA17, PES 2017)! Stem op: Top 5 goals Oranje Stem op: Top 5 goals KNVB Beker Stem op: Top 5 goals Amateurvoetbal Stem op: Top 5 goals Zaalvoetbal Stem op: Top 5 goals Eredivisie Vrouwen Stem op: Top 5 goals OranjeLeeuwinnen
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.