Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 22 december 2016

Opening inschrijving invoer gezouten en ander pluimveevlees uit Brazilië, Thailand en andere landen

Opening inschrijving invoer gezouten en ander pluimveevlees uit Brazilië, Thailand en andere landen
Miniatuurvoorbeeld:  Nieuwsbericht 16.119 - Voor invoer van gezouten en ander pluimveevlees uit Brazilië, Thailand en andere landen kunt u importrechten en/of invoercertificaten aanvragen van 1 tot en met 9 januari...
Lees verder

Workshop: Slim omgaan met kennis bij samenwerking, Groningen (maart)
Samen innoveren goed regelen! Samen innoveren biedt veel voordelen, maar ook valkuilen. Als startup of (technisch) mkb-bedrijf wilt u graag weten hoe u dit proces effectiever kunt aanpakken. Een goede voorbereiding maakt samenwerken bij innovatieve trajecten makkelijker en neemt veel wantrouwen...
Lees verder

Workshop: Masterclass Octrooien, Zwolle (maart)
Leer meer over octrooien en inbreuk. Bent u een technische mkb-er of technische starter en van plan om serieus te investeren in octrooibescherming en/of octrooi-informatie? En wilt u inhoudelijk meer weten over octrooien, octrooiprocedures en inbreuk? Dan is deze workshop iets voor u.
Lees verder

Workshop: Masterclass Octrooien, Eindhoven (maart)
Leer meer over octrooien en inbreuk. Bent u een technische mkb-er of technische starter en van plan om serieus te investeren in octrooibescherming en/of octrooi-informatie? En wilt u inhoudelijk meer weten over octrooien, octrooiprocedures en inbreuk? Dan is deze workshop iets voor u.
Lees verder

Wijzigingen in GN voor pluimvee, eieren en rijst
Miniatuurvoorbeeld:  Nieuwsbericht 16.122 - De Gecombineerde Nomenclatuur (GN) wijzigt met ingang van 1 januari 2017 op enkele punten in de sectoren pluimvee, eieren en rijst.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.