Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 19 december 2016

Seminar Ontdek uw kansen in de Oekraïne

Seminar Ontdek uw kansen in de Oekraïne
Tijdens het seminar 'Ontdek uw kansen in de Oekraïne' komt u meer te weten over de mogelijkheden die dit land biedt voor uw bedrijf of organisatie. Steeds meer Nederlandse bedrijven vinden hun weg naar Oekraïne. Inmiddels zijn meer dan 250 Nederlandse bedrijven actief in uiteenlopende sectoren...
Lees verder

Octrooiblog: Hou jij me skipassie even vast?
Miniatuurvoorbeeld:  Ga jij deze winter op skivakantie? Grote kans dat je dan gebruikmaakt van een skipashouder met oprolbaar koord. Een slimme toepassing van oude octrooien.
Lees verder

Business Forum Argentinië en Nederland
De Argentijnse president Mauricio Macri brengt van 27 tot 29 maart 2017 een staatsbezoek aan Nederland om de politieke en handelsrelatie tussen Nederland en Argentinië te bevorderen. In dit kader wordt op 27 maart 2017 het Business Forum Argentina & The Netherlands: opportunities for Investment...
Lees verder

Workshop: De basis van Intellectueel Eigendom (IE), Zwolle (januari)
Afkijken, beschermen, delen of geheimhouden? Bent u bezig met de ontwikkeling van een nieuw technisch product of nieuwe techniek? Leer in één middag hoe u uw technische innovatieproces efficiënter en beter kunt maken door intellectueel eigendom (IE) te gebruiken als bescherming en als...
Lees verder

Workshop: De basis van Intellectueel Eigendom (IE), Amsterdam (februari)
Afkijken, beschermen, delen of geheimhouden? Bent u bezig met de ontwikkeling van een nieuw technisch product of nieuwe techniek? Leer in één middag hoe u uw technische innovatieproces efficiënter en beter kunt maken door intellectueel eigendom (IE) te gebruiken als bescherming en als...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.