Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 21 december 2016

Sportprijzen uitgereikt op Sportgala 2016

Sportprijzen uitgereikt op Sportgala 2016
AMSTERDAM - Na een mooi sportjaar zijn op het NOS | NOC*NSF Sportgala de sportprijzen van 2016 uitgereikt. Formule 1-coureur Max Verstappen (sportman), turnster Sanne Wevers (sportvrouw), zwemster Liesette Bruinsma (paralympische sporter), het roeiduo Ilse Paulis en Maaike Head (sportploeg), turncoach Vincent Wevers (coach) en turnster Eythora Thorsdottir (talent) toonden zich zeer verguld met deze waardering van de Nederlandse topsporters en coaches. Esther Vergeer kreeg de Fanny Blankers-Koen Carrièreprijs uitgereikt.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.