Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 12 december 2016

Staatsbezoek president Republiek Argentinië

Staatsbezoek president Republiek Argentinië
President Mauricio Macri van de Republiek Argentinië brengt in de laatste week van maart 2017 een staatsbezoek aan Nederland. Hij wordt daarbij vergezeld door zijn echtgenote Juliana Awada. De uitnodiging van Zijne Majesteit de Koning werd door minister Koenders van Buitenlandse Zaken in juli 2016 tijdens een bezoek aan Argentinië overhandigd.
Lees verder

Erekruis van de Huisorde van Oranje voor de heer Kamp
Zijne Majesteit de Koning heeft bij Koninklijke Beschikking van 14 november 2016 het Erekruis van de Huisorde van Oranje toegekend aan de heer mr. H.M. Kamp, ministerie van Algemene Zaken.
Lees verder

Geloofsbrieven ambassadeurs Maldiven en Trinidad en Tobago
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 14 december op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Republiek der Maldiven, Z.E. Ahmed Shiaan, en de ambassadeur van de Republiek Trinidad en Tobago, Z.E. Colin Connelly.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.