Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 21 december 2016

VBNGBk: De verdragsbijdrage aan het Zorginstituut Nederland (ZIN). Deel 2 – De bijdrage voor de Wlz component

De verdragsbijdrage aan het Zorginstituut Nederland (ZIN). Deel 2 – De bijdrage voor de Wlz component
2.3  De bijdrage voor de WLZ component 2.3.1  De inkomensgrondslag: het pseudo-premie-inkomen WLZ Het pseudo-premie-inkomen WLZ wordt bepaald aan de hand van de definitie van dat inkomen als ware betrokkene premieplichtig voor de WLZ volgens art. 8 van de Wet Financiering sociale verzekeringen (WFSV). Dit verwijst door naar het belastbaar inkomen volgens de Wet Inkomstenbelasting […]
Lees verder

PvdA en D66: Nederlander moet dubbele nationaliteit kunnen hebben
Nederlanders moeten een dubbele nationaliteit kunnen hebben. Tijdelijk in het buitenland wonende Nederlanders stuiten op veel praktische problemen als zij een nieuwe nationaliteit aannemen en daardoor de Nederlandse verliezen. Bovendien zegt het niets over de loyaliteit aan Nederland als onderdanen twee, of zelfs meer, nationaliteiten hebben. Hierover dienen de Kamerleden Sjoerd Sjoerdsma (D66) en Ahmed […]
Lees verder

Nederlanders gaan voor tweede huisje in Spanje, nu vermogensbelasting boven 1 ton stijgt in 2017
Een belangrijke fiscale wijziging die er in 2017 aankomt is de aanpassing van de vermogensbelasting in box 3. De uniforme heffing van 1,2 procent belasting op spaargeld en beleggingen verdwijnt. In plaats daarvan komt er een getrapt systeem. De vrijstelling voor de heffing in box 3 wordt  25 duizend euro per persoon. Daarna komt de […]
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.