Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 3 december 2016

VBNGBk: Vernieuwde procedure voor het aanvragen van gelegaliseerde inkomensverklaring

Vernieuwde procedure voor het aanvragen van gelegaliseerde inkomensverklaring
De onlangs aangekondigde vernieuwde procedure voor het aanvragen van een gelegaliseerde inkomensverklaring heeft veel vragen opgeroepen. Het Ministerie van Buitenlandse Zaken zoekt nu samen met de Nederlandse Ambassade in Bangkok naar een constructieve oplossing, die zowel juridisch correct is, als ook acceptabel voor de Thaise autoriteiten, en waarbij uiteraard het belang van de Nederlandse gemeenschap […]
Lees verder

Conflicten betreffende keuringen arbeidsongeschiktheid in Spanje
De Spaanse belastingwetgeving biedt fiscale voordelen voor diegenen die geheel of gedeeltelijk arbeidsongeschikt zijn. Om zich te kunnen kwalificeren dient men een medische verklaring te overleggen. In het verleden was het usance dat de kwalificatie van het UWV één op één werd overgekomen. In het licht van het aantrekken van de belastingteugels in Spanje wordt […]
Lees verder

Werelddekking zorgverzekering niet beperkt tot Europa
Minister Schippers (Volksgezondheid) schrapt het beperken van de werelddekking tot Europa uit haar wetsvoorstel over grensoverschrijdende zorg. Dat meldt de Tweede Kamer. Schippers heeft vastgesteld dat het beperken van de werelddekking tot Europa te ingewikkeld zou worden als er een uitzondering wordt gemaakt voor chronisch zieken en gehandicapten. Bovendien zou dan een groot deel van […]
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.