Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 21 december 2016

Verkiezingsprocedure NOS │ NOC*NSF Sportgala

Verkiezingsprocedure NOS │ NOC*NSF Sportgala
AMSTERDAM - In de RAI in Amsterdam worden vanavond de titels van Sporter van het Jaar 2016 vergeven. De prijzen worden uitgereikt bij het NOS | NOC*NSF Sportgala, mede mogelijk gemaakt door Nederlandse Loterij. Op het Sportgala, georganiseerd om de Nederlandse topsporters te eren en te waarderen, worden verschillende awards uitgereikt. De beste sporters van het jaar krijgen hiermee de extra aandacht die ze verdienen. Het gaat om de Sportman, Sportvrouw, Paralympische sporter, Sportploeg, Coach en Young Talent van 2016. Verkiezingstraject Ruim twee weken geleden maakten NOS en NOC*NSF bekend wie er in de verschillende categorieën zijn genomineerd. Een vakjury bepaalt deze nominaties, waarbij de sportbonden hun input geven. Er is gekeken naar prestaties vanaf 1 december van het vorige jaar tot en met 30 november van dit lopende jaar. De vakjury neemt in haar beoordeling van de prestaties...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.