Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 21 december 2016

Workshop: Intellectueel Eigendom strategie voor mkb, Eindhoven (maart)

Workshop: Intellectueel Eigendom strategie voor mkb, Eindhoven (maart)
Waarde creëren met technische innovaties. Is uw bedrijf regelmatig met technische innovatieprocessen bezig? Met intellectueel eigendom of IE kunt u geld verdienen, maar ook tijd en geld besparen. Om hiervan optimaal gebruik te maken, is het uitwerken van een IE-strategie voor uw bedrijf...
Lees verder

Ga mee naar Agrofuturo 2017, Medellin, Colombia
Heeft u belangstelling voor de agrarische sector in Colombia? Meld u dan aan voor deelname of bezoek aan Colombia's belangrijkste agrobeurs, Expo Agrofuturo 2017. De beurs vindt van 12 tot en met 15 september 2017 plaats in Medellin. De Netherlands-Colombian Business Council (NCBC) en Holland House...
Lees verder

Handelsmissie naar Zambia – pluimvee en zuivel
Bent u ondernemer in de zuivel– en pluimveesector? Ga dan mee met een uitgaande missie naar Zambia. Belangrijk onderdeel van de missie is deelname aan het Holland Paviljoen (27-29 april) op de grote regionale vakbeurs, de Agritech Expo Zambia 2017. Deelname aan de missie is een goede mogelijkheid...
Lees verder

Workshop: Zelf op zoek in octrooidatabanken, Eindhoven (februari)
Relevante octrooien zoeken en vinden. Bent u regelmatig actief met technische innovatieprocessen? U kunt efficiënter innoveren en dus tijd en geld besparen door gebruik te maken van gratis en online toegankelijke octrooi-informatie. Hoe u dat aanpakt, leert u in deze workshop.
Lees verder

Workshop: Zelf op zoek in octrooidatabanken, Arnhem (maart)
Relevante octrooien zoeken en vinden. Bent u regelmatig actief met technische innovatieprocessen? U kunt efficiënter innoveren en dus tijd en geld besparen door gebruik te maken van gratis en online toegankelijke octrooi-informatie. Hoe u dat aanpakt, leert u in deze workshop.
Lees verder

Geen opmerkingen: